אתרי סימניות לקידום? מקרה מבחן

1 Comment

אני מעלה בקרוב שני מקרי מבחן עבור כלי האוטומטיזציה שאני נהנה לבדוק בזמן האחרון, הוא נקרא BookMarking Demon. מה הוא עושה? אפשר לקרוא ככה בצורה קצת יותר רצינית  כאן (אני לא הולך שרוף את הבוקר בכתיבת review). מה שבגדול הכלי הזה עושה, אתה מכניס לו רשימה של אתרי סימניות שאתה מוצא ברשת בדרכים שונות ומשונות (חיפוש בגוגל או כלים אוטומטיים שאוספים ומייצרים רשימות של אתרי סימניות כאלה), מזין את הרשימות האלה, נותן לו מייל והוא דואג לפתיחת חשבונות והוספת קישורים/איזכורים לאתרי הסימניות האלה. בעיקרון הוא עושה את זה בצורה אוטומטית ובהצלחה של כ40%, כלומר אם אתם מעלים לו רשימה של 1000 אתרי סימניות שהוא פתח בהם חשבון, נותנים לא איזה עמוד לרוץ עליו, הוא יצליח לרשום את העמוד ב400 עמודים מתוך ה 1000. לא נכנס לגבי מה מותר ומה אסור, אני רק רוצה לראות אם זה עובד. גם בשימוש בתוכנה מסוג זה יש כמה שיטות עבודה, אבל אני כרגע מתרכז בדרך/שיטה הראשונה של השימוש בא: שליחה של האתר/עמוד שלך לרשימה גדולה של אתרי סימניות.

אז לעיניינו, מה שעשיתי הוא כזה דבר: שני ניסיויים בוצעו, בראשון שלחתי מאמר בעברית מאתר reader, מאמר וותיק שמדורג נכון לאתמול (12.3.11) במקום ה120 בגוגל תחת מילה לא פשוטה. למאמר אין קישורים נכנסים (אני לא עשיתי כלום), רוב אתרי הסימניות הם אתרים בחו"ל. בוצע רישום ל271 אתרי סימניות. מה שאני רוצה לראות כאן זה שיפור במיקומים של העמוד הזה.

ניסוי שני הוא על אתר שלי בחו"ל, אני ממש הולך ומעשר ממנו ולאחרונה הצלחתי לעבור את רף ה10$ בחודש! לקחתי עמוד פנימי שלו שנותן לי תנועה של סביבות 150 כניסות בחודש מגוגל , תחת לא מעט מילות מפתח, רשמתי בצד את המילים ה"טובות" שמביאות את מירב התנועה לעמוד הזה ואני רוצה לראות את השינויי הזרקת הקישורים הזו תיתן לו. לצורך העיניין העמוד הזה הצליח לקבל כ370 רישומים לאתרי סימניות .

אני רוצה לנהל מעקב על השינוי במיקומים של שני העמודים האלה, יכול להיות וסוף העולם יגיע והם ממש יוסרו מהאינדקס של גוגל האיום במלחמתו בשיטות ה"פסולות" האלה (ואז אני בזבזתי איזה 150$ על התוכנה), או שזה יצליח ויעבוד ואני הולך להתעשר ולהרוויח יותר מ10$ דולר בחודש מהאתרים האדירים שלי ;-)…

וסליחה שבשלב הזה אני לא חושף את העמודים האלה, אולי בעוד כחודש כשאני אפרסם את תוצאות המבדק הזה אני אועיל ואציג את העמוד הזה.

PEACE

One Response to “אתרי סימניות לקידום? מקרה מבחן”

  1. תוצאות ביניים למבחן הסימניות הגדול שלי. | החלפת קישורים

    […] אז את המבחן המלא ומה שעשיתי בו אפשר לקרוא בפוסט הזה : רישום אוטומטי לאתרי סימניות , למי שלא רוצה, אני יכול להגיד באופן כללי שאת המבחן […]

    להגיב

Leave a Reply


חמש × 2 =