גוגל+ פלוס מסע התעמולה נגד מקדמי האתרים

2 Comments

אני מניח שאם יצא לכם לגלוש השבוע באיזה פורום קידום אתרים בארץ, בטח יצא לכם לדבר ולקרוא בלי סוף על הבאזז שיוצר הסרטון (אני ממש מתפתה לפרסם אותו פה, אבל אני לא רוצה להאיץ את הבאזז הזה, אני לא חושב שאני צריך לעזור להם לפרסם את עצמם), המפורסם של גוגל על איך יראו תוצאות החיפוש עוד כמה זמן (כמה זמן – אי אפשר לדעת). אני חושב שזה ממש מרשים כמה גוגל משקיעים במסעות פרסום כדי לשפר את האמינות של המותג שלהם ובעיקר כדי לנסות ולהדיח מקדמים זוטרים מעולם הריאליטי של קידום האתרים, פשוט הם מנסים להראות שקידום אתרים הוא עניין שלשך מסובך ושהם כלכך מתוחכמים שאין לך סיכוי לנצח אותם, אבל מה לעשות, יש כלכך הרבה שמצליח לנצח אותם שאמנם לא חבל להם על הזמן, אבל יש להם בהחלט המון עבודה לעשות.

אז, אני לא מתכוון להתייחס בפוסט הזה יותר מידי לסרטון הזה, אבל מה שכן, אני מתכוון להתייחס לדיונים המקיפים בנושא רכישת גוגל+ משירותים למיניהם. אז כן , אני מאוד מודע לעובדה שהפלוסים האלה נוצרו כדי שלגוגל עצמם תהיה מערכת טובה יותר כדי לסנן תוצאות שהגולשים אוהבים, סך הכל הרבה יותר קל להם לזהות 1+ מזוייף מאשר לזהות חשבון פייסבוק מזוייף ,אני כמובן לא אומר שבלתי אפשרי לעשות את זה, אבל במקרה של 1+ יש לגוגל את כל הנתונים לנתח ואילו בפייסבוק המתחרה העתידי שלהם, אין להם גישה לכל הנתונים והם בסך הכל צריכים לסמוך על פייסבוק שיעשו למענם את העבודה, ויסננו את כל הזייפנים.

אבל ה שאתם לא מבינים הוא שגוגל יודע אם ה1+ מזוייף או לא, אבל הגולש שלכם לא יודע אם הוא מזוייף או לא וכאן מגיע הקטע של , למה אני כן קונה 1+.

תארו לעצמכם את הסיטואציה הנוכחית: אתם עושים איזה חיפוש למשהו או מגיעים לעמוד מסויים דרך איזו הפנייה בפורום, עכשיו כל אתר מתפאר בכל הסרגלים האפשריים להצגת פייסבוק לייקים וגוגל+ וכמעט כל פלטפורמה חברתית קיימת, כי אתה חייב את הכפתורים האלה באתר שלך כדי שמישהו ילחץ עליהם. כל בעל אתר מציג אותם לראווה, אני מניח שאתם יודעים למה אני מתכוון, אבל לצורך הדוגמא הגדילו ועשו בבלוג של SEOISRAEL (נבחר מדגמית) שם מצאתי בפוסט אחד לא פחות מ7 מקומות שבהם מופיעים פלאגינים רשתות חברתיות למיניהן וזאת לפני החלונית של FACEBOOK עם הודעות אחרונות של גולשים וכו' וכו". מאוד פשוט להבין שהחברה בSEOISRAEL מאוד רוצים את הלייק/+/טוויטר/LINKIN שלכם באתר שלהם, אבל למרות שאתם חושבים שהחומר שם מעולה (במקרה וקראתם עד הסוף) אין מה לעשות, יש ללחצנים האלה והמספרים שהם מספרים השפעה מסוימת על המוח שלכם. אין ספק שאם מישהו יעשה איזה ניסוי (אם אני אמצא משהו כזה ברשת אני אשמח לפרסם אותו) של קצבי הוספת 1+ או שותפיהם כתלות במספר המבקרים בעמוד. אין לי ספק שעמוד עם 100+G מקבל יותר פלוסים חדשים פר תנועה או מספר גולשים מאשר עמוד בעל נתונים דומים (אי אפשר להגיד זהים) אבל עם 20+G.

זאת הסיבה שאני כן מזמין לי כמה פלוסים באתרים שמעניינים אותי, אני יודע שרוב הסיכויים נוטים לכך שהם לא ישפיעו ממש קידומית על העמודים האלה באופן מיידי, כי הם ברוב המקרים מגיעים ממקורות אוטומטיים, אבל יש להם השפעה פסיכולוגית על הגולש והוא יביא לכם את ה1+ האמיתי של גולש אמיתי ופעיל. אפשר להתייחס לזה כאל 1+ BAITING (על בסיס LINKBAITING).

נ.ב.

כל הנאמר כמובן תקף לכל הפלטפורמות, גולש שאוהב את פייסבוק יושפע עמוקות אם לצד הכפתור של פייסבוק יופיעו 100000000000K לייקים, גולש שנותן בטויטר כל שנייה, יתרגש וחשוב שאתם אחלה אם יראה שהוא גולש כרגע בעמוד שצויוץ 7501 פעמים וכו' וכו'…

הגעתי לסוף הפוסט, עכשיו נשארלהוסיף תמונה, לא בא לי הסרטון הזה למרות שינמיך כנראה את הBR אבל לא מעניין אותי, אז הנה צילום מסך של SEOISRAEL

אז למי יתנו יותר לייקים, למישהו שיש לו 5 חברים בפייסבוק או למישהו שיש עמודה באורך הגלות? אני מניח שהתשובה תהיה אחידה…

דברו איתי, וספרו מה אתם חושבים על העניין.

2 Responses to “גוגל+ פלוס מסע התעמולה נגד מקדמי האתרים”

  1. זיק

    איך קונים 1+ ??

    להגיב

Leave a Reply


7 − = שתיים