מערכת לקניית קישורים בתשלום ADSNUKE.COM

4 Comments

החלפת קישורים

היי,כולנו כבר יודעים אחרי קריאת כמה פוסטים פה ושם שאחד הפרמטרים החשובים כיום ל"קידום האתר" הוא החלפת קישורים ובתוך זה גיוון הדומיינים המפנים אליו נחשב אצלי בין הגבוהים בדירוג פרופיל הקישורים של האתר שלך. גיוון דומיינים => גיוון IPים וכל מיני מקורות המפנים אל האתר שלך אמורים בראיה הממוחשבת של גוגל להורות שבמצב אידיאלי שבו אין יד של מקדם אתרים מעורבת בעיניין שהאתר שלך הוא אתר טוב ואהוב, אז למה שלא נציג אותו למעלה בתוצאות החיפוש ואז אתה ומי שמשלם לך מרוצה.

על המערכת הזו ADSNUKE קראתי לראשונה באתר המומלץ  של טל (מהיום קונים קישורים גם בעברית) שכנראה חשף אותה לציבור . מה המערכת הזו מציאה? פשוט מאוד, אתה יכול לקנות קישורים ולמכור קישורים.

למה לקנות קישורים?

לא צריך להסביר, אבל למי שחושב שלהשקיע כסף בקניית קישור היא בזבוז צריך רק לחשוב האם הזמן שהוא משקיע בחיפוש קישורים בדרכים אחרות (החלפת קישורים וכד') שווה כסף? אם  התשובה היא כן (אני מקווה שהוא מעריך את עצמו יותר מאשר הודי ממוצע) אז גם שווה לקנות קישורים. רק לצורך העניין אפשר למצוא שם, אם לא עושים סינון איכות/רלוונטיות מוקפד מידי, בערך 40 קישורים תוך דקות בעלות של איזה 5 שקלים לשבוע, אני לא רואה משהו רע בזה.

למה למכור קישורים?

אני די בטוח שכל מקדם שיש לו יותר מלקוח אחד, יש גם אתרי תמיכה/לוויינים וכל מה שמסביב. אני מניח שכמו כל אחד, הוא חושב שאם כבר יש לו אתר אז הוא יכול לעשות מיליונים ממודעות גוגל… אחרי כמה זמן שהוא רואה שלאתר לוויין שלו יש איזה 20 יוניקים בחודש במקרה הטוב , ובמקרה הזה הוא רואה איזה קליק בחודש (זה במקרה ממש טוב…), הוא מתייאש מלהתעשר אבל בכל זאת משאיר את האדוורדס שם משום מה. אז הנה יש דרך להכניס קצת כסף לכיס ואולי לכסות איזה חשבון אחסון אחד אן שניים, אני יכול להבטיח לכם לשפחות בשלב הזה של המערכת, אפשר לעדות כמה עשרות שקלים בחודש מכמה אתרים (זה מניסיוני).

אז מה עושים?

ישנן שתי דרכים לקנות קישורים הראשונה היא להפקיד כסף בחשבון שם (סכום מינימלי הוא 50ש"ח, תוכלו לספוג את זה), יש איזו עמלה של 5 שקלים אם אני לא טועה להפקדה, אבל זה בקטנה,או להוסיף אתרים ע"י התקנת קוד קצר באתר, לחכות כמה ימים שיתחיל לזרום קצת כסף מהאתרים האלה ,והוא יזרום, לא מליונים, אבל אפשר ליצור איזה מאזן קנייה מכירה הגיוני גם בלי לשים כסף בפנים. זהו , אתה יכול להתחיל לקנות קישורים. המערכת מאוד פשוטה להבנה, אתה מוסיף אתר שאליו אתה רוצה להשיג קישורים מתחיל לחפש אתרים ועמודים מתאימים להכניס בהם את הקישורים.

אז מה טוב במערכת?

 •  קודם כל, פשוט מאוד לקנות קישורים, אני בטוח שהגיוון הזה יכול לעזור לכולם והמחיר הוא גרושים, כל אחד יכול להרשות לעצמו.
 • אין עוד משהו כזה בעברית, פשוט אין דרך אחרת להשיג לינק חד כיווני בתשלום (אם יש ספרו לי אליה).
 • אפשר ליצור ווריאציות לקישורים שלכם. למה הכוונה? אפשר לקבוע גם אנקורים שונים וגם טקסט עוטף שונה, נניח אני מקדם את פורום החלפת קישורים שלי אני יכול ליצור כמה גרסאות לקישור המוטמע 1."כנסו כנסו חדש פורום החלפת קישורים חינמי" 2."פורום החלפת קישורים חדש לשירותכם" 3."מחפשים פורום החלפת קישורים? יש פתרון" 4."אני חושב שכבר הבנתם…". אפשר לקבוע כמה פעמים כל גרסה של קישור תופיע. רק בשביל האפשרות של הטקסט העוטף, שווה לעשות את זה ואם אתם מתעקשים לחפש אתרים רלוונטיים, הקישור הזה יכול להיות אפילו מועיל יותר.

מה אפשר לשפר במערכת (ויש מה)?

 • קודם כל מערכת קביעת המחירים לקליק לא מאופסת על עצמה עדיין. מה הכוונה? המחיר לקישור נקבע ע"י 2 פרמטרים : מיקום בהיררכיה של העמוד באתר והPR של העמוד, כאשר כמובן קישור מעמוד הבית הוא בהיררכיה הכי גבוהה(1) , פוסטים = עמודים פנימיים שמקושרים מעמוד הבית היררכיה נמוכה יותר(2), והכי נמוגה הם פוסטים/עמודים שלא מקושרים מעמוד הבית(3). כל משתמש שמעלה אתר יכול לקבוע את המחיר לקישור בכל אחד מהשילובים האלה, אממה? הבעיה היא כשהמערכת לא ממש יודעת את הPR האמיתי של העמוד… כלומר יכול יכול להיות לך עמוד בלי PR בכלל, אבל המערכת תעריך שיש לו PR2 ולפי זה יקבע מחיר גבוה יותר לקישור בעמוד הזה. השגיאה הזו עובדת גם לצד השני, קיצר קצת מבולגן.
 • אם את בעל אתרים במערכת, אתה מקבל דו"ח יומי או שבועי (לא סגור כל כמה זמן), על מספר המודעות שלך ואם יש שגיאות בקישורים שהועלו לאתר שלך. יש שגיאות בזה, נניח המערכת תודיע לך ש5 קישורים שהוטמעו באתר שלך לא בסדר (המערכת לא מצליחה לסרוק אותם), אבל אם אתה נכנס לבדוק, אתה מגלה שהקישורים שם. זה קורה מידי פעם ואני חייב לציין שאולי עבדו על הבאג הזה וסידרו אותו.
 • איכות האתרים – בסדר, 95% מהאתרים שם הם אתרי לווין ברמה לא גבוהה, עם זה אין לי בעיה במחיר של חצי שקל לחודש אני מסמן וי על האתר הזה ומסדר לי עוד IP שמפנה לאתר הבית שלי. העניין הוא שיש םש כמה אתרים שלא מאונדקסים בכלל, עמודים לא מאונדקסים בגוגל, ואז הרי שהקישור משם לא שווה כי הוא למעשה לא קיים. חייבת להיות דרך, אולי אפילו בדיקה ידנית של המפתחים כדי לזהות ולסמן את האתרים האלה ולהוריד אותם.היום שיפרו מאת גילוי הבעיה הזו ע"י הוספת אייקון ליד כל אתר ובו אפשר לראות את הניראות (;-) של האתר (ראו תמונה)
 • מבחר האתרים – נכון לרגע כתיבת הפוסט הזה יש במערכת בסביבות 130 אתרים, חברה תוסיפו עוד!!! אם יש לכם אתרים אפילו הכי פשוטים שיש, תורידו את הפאקינג אדסנס משם (מצידי תשאירו אותו) ותעלו אותם למערכת!!!

4 Responses to “מערכת לקניית קישורים בתשלום ADSNUKE.COM”

 1. zaatut

  נשמעת מערכת ממש חביבה, יש לה אחיות בחו"ל? משהו דומה לפחות בעיקרון?

  להגיב
  • The Linker - החלפת קישורים

   האמת בחו"ל אני לא ממש מכיר, למרות שכדאי לנסות להתחיל לחפש. אחרי כל ההפחדות של טל בכל מה שקשור לערימות ההודים והפקיסטנים השרלטנים שם, אני מעדיף לא להתחיל עם זה.
   אני מוכר קישורים של אתר שלי דרך פייבר, זה רק כדי לכסות גיגים שאני מריץ עליו.
   אגב, יש בADSNUKE גם קטגוריה ששייכת לאתרים באנגלית, ככה שאם יש לך אתר באנגלית שאתה רוצה למכור בו מודעות, אני בטוח שיהיו לך קונים כי הקטגוריה שם כרגע נראה לי ריקה מאתרים.
   בכל מקרה זאטוט, יפה לראות אותך גם פה.

   להגיב
 2. zaatut

  תודה על התגובה המושקעת ופעם באה אני רוצה PEACE בסוף שלה (מה זאת האפליה הזאת?)

  להגיב

Leave a Reply


7 − = אחד